Biz Kimiz - Takım | Omnia Mekanik Mühendislik

Mehmet AKİ

Makine MühendisiProfil

Mustafa ÜLKÜ

Makine MühendisiProfil

Çağla ERDEM

Makine MühendisiProfil
Çağla ERDEM

Sivas Cumhuriyet Üniversitesinden 2013 yılında Makine Mühendisi olarak mezun olan Çağla ERDEM, mezun olduktan sonra 1 yıl Teknik Dizayn Yapı Denetim firmasında kontrol mühendisliği, sonrasında 2,5 yıl Arke Mühendislik firmasında proje tasarım mühendisliği yapmıştır.

Üstün mimari proje okuma becerileri sayesinde binayı zihninde 3D modelleyerek en optimum mekanik proje tasarımı ve sistem çözümlerini modeller.

Firmamızın kurucularından olan Çağla ERDEM firmamızda proje tasarım, BIM ve Revit MEP konuları üzerine çalışmaktadır.

Mustafa ÜLKÜ

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinden 2012 yılında Makine Mühendisi olarak mezun olan Mustafa ÜLKÜ, mezun olduktan sonra 3 yıl Meta Mühendislik firmasında ardından 1 yıl MCA yapı firmasında proje koordinatörlüğü yapmıştır.

Genel olarak üstün proje okuma becerileri sayesinde mimari, statik ve elektrik koordinasyonlarında öncü rol almaktadır.

Firmamızın kurucularından olan Mustafa ÜLKÜ firmamızda işveren ve diğer disiplinler ile olan ilişkiler üzerine çalışmaktadır.

Mehmet AKİ

Erzurum Atatürk Üniversitesinden 2009 yılında Makine Mühendisi olarak mezun olan Mehmet AKİ, mezun olduktan sonra 2 yıl EKİP 2010 Mühendislik firmasında proje tasarım mühendisliği, sonrasında 3 yıl Meta Mühendislik ve ardından 1 yıl MCA yapı firmasında proje koordinatörlüğü yapmıştır.

Genel olarak yerel ve uluslararası yönetmeliklere olan ilgisi ve hâkimiyeti sayesinde proje hesaplama, raporlama ve tasarım konularında öncü rol almıştır.

Firmamızın kurucularından olan Mehmet AKİ firmamızda proje takip ve tasarım konuları üzerine çalışmaktadır.